Wywiad dla portalu "Przygody scenarzysty"

Maciej Słowiński z portalu "Przygody Scenarzysty" zadał mi parę pytań o Bibliotekę Scenariuszy Filmowych (BSF) oraz o możliwości rozwoju zawodu scenarzysty w Polsce.

"Kampania prezydencka to tak naprawdę 'Szczęki'" w natemat.pl

"Kochamy się w kampaniach wyborczych, w tych igrzyskach, które odmieniają słowo „wolność” przez wszystkie przypadki. Stawiając krzyżyk na karcie wyborczej, policzmy rekinom zęby." W portalu natemat.pl porównuję kilka wydarzeń z kampanii prezydenckiej ze scenariuszem filmu "Szczęki" Spielberga.

Słuchowisko "Konsul" w konkursie Grand PiK

Słuchowisko "Konsul" według mojego scenariusza i w mojej reżyserii reprezentować będzie Polskie Radio Szczecin w Konkursie Artystycznych Form Radiowych GRAND PiK.

"Napisałabym film o pandemii śmiechu" w natemat.pl

Mój syn, Kaj Nasalski, w ramach projektu Marty Olbryś i MDK Łazienkowska pod nazwą "Kronika MŁODYCH w czasach zarazy" przeprowadził ze mną wywiad. Rozmawialiśmy o najlepszych filmach o pandemii, ale - jak to zwykle bywa - ciekawsza okazała się rozmowa o samym życiu.

Wywiad dla portalu "Niech się kręci"

Nagranie podcastu "Niech się kręci" Anny Goleniewicz - bezlitosnej w zadawaniu pytań gospodyni - było niezłą okazją do rozgadania się. To propozycja dla filmowców i adeptów sztuki filmowej o....... jakżeby inaczej? Wiadomo, że o filmowcach! Rozmowa ze mną byłą pierwszą z cyklu, więc tym bardziej mi miło. To dla mnie symbol, bo przecież od pomysłu scenarzysty zaczyna się film.
 Zapraszam do udziału na warsztaty dramaturgiczne w Amfiteatrze w Radomiu

1 / 19

Please reload