"Koło myśli zamyka się najszybciej" w natemat.pl

February 08, 2020

"Marzy mi się stworzenie wewnętrznej, dostępnej dla zawodowych scenariopisarzy filmowych oraz telewizyjnych, listy rzetelnych i nierzetelnych firm producenckich" - piszę w nowym odcinku zawodowego bloga. Opisuję pewien mechanizm, który doprowadza do psucia się polskiego rynku filmowego i wycofywania się wielu utalentowanych scenariopisarzy z zawodu. Zachęcam do przejrzenia przy sobotniej kawie.

O oskarach w Czwórce

February 07, 2020

Po nocy oscarowej gorączki w audycji "Zaklinacze czasu" w radiowej Czwórce rozmawiam z redaktor Anną Hardej o początkach Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 Zapraszam do udziału na warsztaty dramaturgiczne w Amfiteatrze w Radomiu

"Konsul" w 7 polskich rozgłośniach

December 12, 2019

Słuchowisko „Konsul” w mojej reżyserii oraz audiobook według wspomnień Jerzego Kurcyusza idą w świat. Można ich posłuchać w siedmiu rozgłośniach: Radio Opole, Radio Zachód, Radio Katowice, Radio Kielce, Radio PiK, Radio Rzeszów i Radio dla Ciebie.
 Zapraszam do udziału na warsztaty dramaturgiczne w Amfiteatrze w Radomiu

Wywiad dla portalu "Niech się kręci"

December 07, 2019

Nagranie podcastu "Niech się kręci" Anny Goleniewicz - bezlitosnej w zadawaniu pytań gospodyni - było niezłą okazją do rozgadania się. To propozycja dla filmowców i adeptów sztuki filmowej o....... jakżeby inaczej? Wiadomo, że o filmowcach! Rozmowa ze mną byłą pierwszą z cyklu, więc tym bardziej mi miło. To dla mnie symbol, bo przecież od pomysłu scenarzysty zaczyna się film.
 Zapraszam do udziału na warsztaty dramaturgiczne w Amfiteatrze w Radomiu

1 / 18

Please reload